Dzicy, spoceni, owłosieni i dawno nie myci

Autor tytułu: Marcin Tomaka.

Horror w Calais, gdy imigrant zmierzający do Wielkiej Brytanii gwałci i zabija dziewięcioletnią dziewczynkę po porwaniu jej z placu zabaw na oczach przerażonej matki

Co do biednych imigrantów..może ona marzy o takim dzikim..spoconym owłosionym i dawno nie mytym pełno testosteronowym, wyposzczonym imigranciku co ją weźnie rozjedzie jak maluch żabę yhmm? (Marcin Tomaka)

Skazany gwałciciel imigrant użył fałszywego dowodu, aby dostać się do Wielkiej Brytanii i zgwałcić kolejne dwie kobiety napotkane na stronie randkowej

Gdyby doświadczyła (czego jej nie życzę) tego co robią te bestie (gwałcą, niszczą) to by przestała ich bronić !!!! Nie mogę tego pojąć jak można być tak głupim i pozwolić na takie coś ??? na to co Oni robią??? co za rządy!!!! K..wa aż nóż otwiera się w kieszeni! (Wojtas Wojti, zachęcam do zgłaszania fałszywego nazwiska Facebookowi)

Imigrancki duchowny oskarżony o gwałt na nastolatce

Bez wulgaryzmów? Polska jest pełna takich zawiedzionych przez życie furiatek. Proponuje wysłać tą istotę do Syrii dajmy jej 3 dni a powróci (nie wiadomo czy w całości) i diametralnie zmieni swoje położenie. (Марек Биенко)

„Przepraszam nie wystarczy”: studentka zgwałcona przez dwóch imigrantów po podaniu jej pigułki gwałtu domaga się ich deportacji

Joasia by chciała żeby kilku a może kilkudziesięciu imigrantów wzięło ją w obroty. Mariusz w jedności siła jestem z Tobą i nie zawacham się bronić siebie i rodziny wszelkimi środkami nawet bejzbolem (Waldemar Patanowski Niuniek)

Imigrant skazany na sześć lat za zgwałcenie żony

I tak ze gwalca, kradna zyja sobie jak w bajce maja na wszystko nie pracuja, to jeszcze nie wolno miec wlasnego zdania!Cos tu chyba nie hallo!! Zabijaja nie winnych ludzi i jeszcze ludzie maja odpiwiadac za ich wybryki, zyje w kraju i wiem jak ci ludzie zyja na lasce panstwa. (Jolanta Maszerowska)

Niepełnosprawna umysłowo ofiara gwałtu walczy o sprawiedliwość w Strasburgu

Oglądając filmy w internecie i nie tylko jak tzw uchodźcy przejawiają przesympatyczne podejście do kobiet a w szczególności np w Kolonii serdecznie ich zapraszam do Polski. A w szczególności do Gdańska, Wrocławia, Krakowa. Na pewno spotkają się u nas z typową polską gościnnością. Ugościmy ich tak jak na polaków przystało- z godnością. Z tym, że mogą być trochę zaskoczeni naszą gościnnością jak kliku z nich na stacji benzynowej, tunelu czy innym miejscu będzie próbowało uderzyć kobietę lub zrobić jej coś innego. Hetman Sobieski dał sobie radę nie z takimi jak wy. Ale jak coś zapraszamy do nas. U nas nikt z chłopaków nie będzie sie przyglądał jak uderzacie Polce w twarz albo próbuje kopnąć matkę z dziećmi. (Bartek Bartek, zgłaszajcie)

Zgłosiłem zdjęcie zamieszczone przez Mariusza Pudzianowskiego Facebookowi. Otrzymałem odpowiedź: wpis nie narusza standardów Facebooka.

Jeśli kliknęliście w dowolny z powyższych linków, wiecie, z jakiego gościnnego kraju pochodzą imigranci i gwałciciele. Wierzcie, że mogłem przytoczyć o wiele więcej przykładów.

Zachęcam do zgłaszania fałszywych nazwisk, ponieważ uważam, że autorzy tak odważnych wypowiedzi nie powinni się chować za pseudonimami, powinni być dumni ze swoich słów i cieszyć się zasłużoną popularnością. Chętnych do komentowania tego wpisu zawiadamiam, że na moim blogu wolności słowa nie ma, a groźby karalne będą zgłaszane policji. Swoją drogą ciekawe, że Pudzianowi wolność słowa przysługuje, a pani Grabarczyk nie.


Cenisz dobre dziennikarstwo?

Jeśli tak, to trafiłeś w złe miejsce, ale jeśli lubisz mojego bloga i chcesz zadbać o to, żeby i mi nie zabrakło niczego do czytania, rozważ skorzystanie z poniższego przycisku. Wszystkie uzbierane w ten sposób pieniądze wydam na książki. Książkodawcom serdecznie dziękuję! #stosercWięcej informacji, spis zakupionych dotychczas książek i lista książkodawców

 • Oj, bo Ty nic nie rozumiesz. Tylko białemu wolno gwałcić białe kobiety.
  A serio to twierdzenie, że nie przyjmiemy imigrantów bo popełniają przestępstwa może oznaczać, że protestujący żyją w jakiejś utopi, nie widzą, że to wszystko w Polsce już jest.
  Oraz chciałabym zobaczyć jak polscy mężczyźni bronią polskich kobiet przez innymi mężczyznami.

  • Grant Thorsson

   Miałem jeszcze powrzucać trochę w temacie „sama sobie winna dzifka co sie tak ubiera”, ale byłoby za łatwo zgadnąć, że to gościnni i szarmanccy Polacy.

 • A mnie zastanawia jeszcze dlaczego taka imigrancka swołocz w UK podana jest z imienia i nazwiska oraz zdjęcia, a jak tylko wróci do kwitnącej cebulą ojczyzny, to jego dane personalne stają się ściśle strzeżoną tajemnicą państwową?

  • Grant Thorsson

   Prawo panujące pod tym względem w Polsce od dawna mnie zadziwia, chociażby „Popularna wokalistka Edyta G.” ze zdjęciem z małym paseczkiem na oczach. Prywatność w pełni ochroniona.

 • zla.m

  9-latkę z przedszkola porwał..?

  • Wystarczy otworzyć link. Porwał ją z placu zabaw. playground

   • Grant Thorsson

    Poprawione. Następnym razem może najpierw napiję się melisy.

 • 7

  to co się w ciemnogrodzie ostatnio dzieje, ostatecznie utwierdziło mnie w przekonaniu, że Polska to niestety kraj debili, z jakimś niewielkim odsetkiem wyjątków.

  nie wykluczam jednak możliwości, że dotyczy to całkiem planety.