O wydawnictwie Książki po 30

Od dłuższego czasu rozmyślałem nad tym, że moje posty potrafią mieć wiele części, z których każda jest długa. Czasami rozpisuję się na jakieś tematy tygodniami, co jakiś czas coś dodając.

Przy okazji pisania książki o depresji – której to książki jeszcze nie ma, ponieważ zmieniłem koncepcje – poznałem Izabelę Black, która stworzyła ilustracje. Izabela podzieliła się ze mną swoją własną książką, a ja zacząłem namawiać ją do wydania. Po dłuższej rozmowie na ten temat z nieznanych mi powodów wpadłem na pomysł, aby zareklamować książkę osobiście.

Wydawnictwo, przynajmniej na dzień dzisiejszy, jest non-profit. Książka Izabeli dostępna jest na Etsy, Książki po 30 dokonały składu, zaprojektowały okładkę, oraz porozmawiały z Izabelą. Za jakiś czas pojawią się moje, przeredagowane i może jeszcze dłuższe teksty, w tym wydanie drugie „ChAD dla początkujących”. Znając mnie, „jakiś czas” oznacza przyszłą dekadę, dlatego też numer pierwszy otrzymała właśnie książka Izabeli.

Zachęcam do lektury!

Książki po 30


Cenisz dobre dziennikarstwo?

Jeśli tak, to trafiłeś w złe miejsce, ale jeśli lubisz mojego bloga, może nawet pierwszą powieść i chcesz mi pomóc w wydaniu drugiej, będę ogromnie wdzięczny za wirtualną kawkę! #stosercWięcej informacji w temacie tematu