Kim jestem

Podtytuł strony: „Dwubiegunowy kowal-feminista propagujący homoseksualizm z pomocą Thora” wydaje mi się niezłym podsumowaniem, ale skoro już klikasz, to napiszę coś więcej.

Untitled-3

Urodziłem się w 1977 w Warszawie, od 2006 mieszkam w Amsterdamie. Dwubiegunówkę sprezentowano mi na 35 urodziny, po 8 latach przekonania, że w rzeczywistości cierpię na zwykłą depresję. Ogień ubóstwiam od zawsze, młoty i kowadła pojawiły się w moim życiu pod koniec 2011 i już na zawsze zostały — odkryłem największą pasję swojego życia i planuję się jej trzymać. Jestem feministą, bo uważam, że każdy być powinien — osoby, które wygłaszają androny w stylu „feministki nie cierpią mężczyzn” zwyczajnie potrzebują się dokształcić (polecam na początek stary, ale wciąż aktualny „Świat bez kobiet” Agnieszki Graff). Homoseksualizmu nie da się rzecz jasna propagować, bo gdyby orientacja psychoseksualna zależała od ilości przyjętych w siebie tekstów, filmów i złorzeczeń, wszyscy bylibyśmy hetero, ale można o nim pisać. Uważam się za osobę wierzącą, tyle, że w Polsce moje wyznanie — Asatru — jest nadzwyczaj mało popularne.

Żyję w szczęśliwym otwartym związku z niejakim Zbrojmistrzem. Obaj jesteśmy artystami, dużo czytamy, lubimy muzykę, seks i dobrze zjeść, mamy podobne poglądy polityczne. Na szczęście nie łączy nas WSZYSTKO, bo szybko byśmy się sobą znudzili. Blog, który w zasadzie miał być wyłącznie o moich perypetiach miłosnych, odszedł od tematu raczej daleko — bo związek jest nudno szczęśliwy, nie kłócimy się, nie rozstajemy i nie imprezujemy w nadmiarze. Tak więc piszę o polityce, feminizmie, gender, BDSM, otwartych i zamkniętych związkach, kowalstwie, bipolarze i co mi tam jeszcze do głowy przyjdzie.


Cenisz dobre dziennikarstwo?

Jeśli tak, to trafiłeś w złe miejsce, ale jeśli lubisz mojego bloga, może nawet pierwszą powieść i chcesz mi pomóc w wydaniu drugiej, będę ogromnie wdzięczny za wirtualną kawkę! #stosercWięcej informacji w temacie tematu