Dzicy, spoceni, owłosieni i dawno nie myci

Autor tytułu: Marcin Tomaka.

Horror w Calais, gdy imigrant zmierzający do Wielkiej Brytanii gwałci i zabija dziewięcioletnią dziewczynkę po porwaniu jej z placu zabaw na oczach przerażonej matki

Co do biednych imigrantów..może ona marzy o takim dzikim..spoconym owłosionym i dawno nie mytym pełno testosteronowym, wyposzczonym imigranciku co ją weźnie rozjedzie jak maluch żabę yhmm? (Marcin Tomaka)

Skazany gwałciciel imigrant użył fałszywego dowodu, aby dostać się do Wielkiej Brytanii i zgwałcić kolejne dwie kobiety napotkane na stronie randkowej

Gdyby doświadczyła (czego jej nie życzę) tego co robią te bestie (gwałcą, niszczą) to by przestała ich bronić !!!! Nie mogę tego pojąć jak można być tak głupim i pozwolić na takie coś ??? na to co Oni robią??? co za rządy!!!! K..wa aż nóż otwiera się w kieszeni! (Wojtas Wojti, zachęcam do zgłaszania fałszywego nazwiska Facebookowi)

Imigrancki duchowny oskarżony o gwałt na nastolatce

Bez wulgaryzmów? Polska jest pełna takich zawiedzionych przez życie furiatek. Proponuje wysłać tą istotę do Syrii dajmy jej 3 dni a powróci (nie wiadomo czy w całości) i diametralnie zmieni swoje położenie. (Марек Биенко)

„Przepraszam nie wystarczy”: studentka zgwałcona przez dwóch imigrantów po podaniu jej pigułki gwałtu domaga się ich deportacji

Joasia by chciała żeby kilku a może kilkudziesięciu imigrantów wzięło ją w obroty. Mariusz w jedności siła jestem z Tobą i nie zawacham się bronić siebie i rodziny wszelkimi środkami nawet bejzbolem (Waldemar Patanowski Niuniek)

Imigrant skazany na sześć lat za zgwałcenie żony

I tak ze gwalca, kradna zyja sobie jak w bajce maja na wszystko nie pracuja, to jeszcze nie wolno miec wlasnego zdania!Cos tu chyba nie hallo!! Zabijaja nie winnych ludzi i jeszcze ludzie maja odpiwiadac za ich wybryki, zyje w kraju i wiem jak ci ludzie zyja na lasce panstwa. (Jolanta Maszerowska)

Niepełnosprawna umysłowo ofiara gwałtu walczy o sprawiedliwość w Strasburgu

Oglądając filmy w internecie i nie tylko jak tzw uchodźcy przejawiają przesympatyczne podejście do kobiet a w szczególności np w Kolonii serdecznie ich zapraszam do Polski. A w szczególności do Gdańska, Wrocławia, Krakowa. Na pewno spotkają się u nas z typową polską gościnnością. Ugościmy ich tak jak na polaków przystało- z godnością. Z tym, że mogą być trochę zaskoczeni naszą gościnnością jak kliku z nich na stacji benzynowej, tunelu czy innym miejscu będzie próbowało uderzyć kobietę lub zrobić jej coś innego. Hetman Sobieski dał sobie radę nie z takimi jak wy. Ale jak coś zapraszamy do nas. U nas nikt z chłopaków nie będzie sie przyglądał jak uderzacie Polce w twarz albo próbuje kopnąć matkę z dziećmi. (Bartek Bartek, zgłaszajcie)

Zgłosiłem zdjęcie zamieszczone przez Mariusza Pudzianowskiego Facebookowi. Otrzymałem odpowiedź: wpis nie narusza standardów Facebooka.

Jeśli kliknęliście w dowolny z powyższych linków, wiecie, z jakiego gościnnego kraju pochodzą imigranci i gwałciciele. Wierzcie, że mogłem przytoczyć o wiele więcej przykładów.

Zachęcam do zgłaszania fałszywych nazwisk, ponieważ uważam, że autorzy tak odważnych wypowiedzi nie powinni się chować za pseudonimami, powinni być dumni ze swoich słów i cieszyć się zasłużoną popularnością. Chętnych do komentowania tego wpisu zawiadamiam, że na moim blogu wolności słowa nie ma, a groźby karalne będą zgłaszane policji. Swoją drogą ciekawe, że Pudzianowi wolność słowa przysługuje, a pani Grabarczyk nie.